Neem contact op met ons

  • via mail: info@virgosapiens.be
  • telefonisch: 052 30 14 19 (tijdens de schooluren)
  • op bezoek: Virgo secundair, Heldenplein 6, 1840 Londerzeel
Komt u langs op school? Bekijk dan de bereikbaarheid.

Contactpersonen

Directie

Directeur

Danny Van Buggenhout

dvanbuggenhout@virgosapiens.be

Adjunct-directeur

Inge Van Mieghem

ivanmieghem@virgosapiens.be

Adjunct-directeur

Marleen Hendrickx

mhendrickx@virgosapiens.be



Leerlingenbegeleiding

Leerlingenbegeleiding 1e jaar A-stroom en 2e jaar B-stroom

Anja Boey

aboey@virgosapiens.be

Leerlingenbegeleiding 2e jaar A-stroom

Barbara De Groot

bdegroot@virgosapiens.be

Leerlingenbegeleiding 2e graad Doorstroom/Dubbele finaliteit - ASO/TSO

Silke Royaert

sroyaert@virgosapiens.be

Leerlingenbegeleiding 2de graad + 3de graad ZW/VV/VZ/TBZ

Nancy De Potter

ndepotter@virgosapiens.be

Leerlingenbegeleiding 3de graad ASO/TSO

Anja April

aapril@virgosapiens.be



ICT-team



ICT-coördinator

Johan Van Praet

ict@virgosapiens.be

ICT-coördinator

Arno Verhelpen

ict@virgosapiens.be

ICT-coördinator

Elien De Schutter

ict@virgosapiens.be



Coördinatoren

Graadcoördinator 1ste graad

Wim Tobback

wtobback@virgosapiens.be

Graadcoördinator 2de & 3de graad + stages leraren

Chris Sarens

csarens@virgosapiens.be

Graadcoördinator 3de graad

Kristof Plas

kplas@virgosapiens.be

Coördinator talenbeleid

Brenda Vandersteen

bvandersteen@virgosapiens.be

Stagecoördinatie personenzorg

Nancy De Potter

ndepotter@virgosapiens.be



Secretariaat

Leerlingensecretariaat 1ste graad

Els Suijs

esuijs@virgosapiens.be

Leerlingensecretariaat 1ste graad

Petra De Bondt

pdebondt@virgosapiens.be

Leerlingensecretariaat 2de graad

Wanda Broekaert

wbroekaert@virgosapiens.be

Leerlingensecretariaat 3de graad

Ingrid De Groef

idegroef@virgosapiens.be



Preventie & CLB

Preventieadviseur

David De Vos

preventieadviseur@virgosapiens.be

CLB

Els Vercauteren

els.vercauteren@clbnwb.be

CLB

Algemeen contactnummer

02 251 15 55